Vyberte stránku

Reference

Kurz je skvělou příležitostí pro ty, kteří začínají podnikat nebo o podnikání teprve přemýšlejí. Nedozvěděli jsme se pouze teorii, ale Kuba nám dal cenné rady i tipy z praxe, a zároveň jsme dostali zpětnou vazbu na naše nápady a projekty. Díky kurzu jsem se stala součástí kolektivu pozitivně naladěných lidí, kteří chtějí něco dokázat a jsou ochotni pro to také něco dělat.

Lucie Katrincová

Workshop od Jakuba Tížka mi otevřel dveře do světa podnikání. Pomohl mi uvědomit si, co doopravdy chci a jak jít za svými sny. Také jsem poznala spousty nových inspirativních lidí, a i když jsem před workshopem trávila celý den ve škole, tak z workshopu jsem vždy odcházela nabitá pozitivní energii. Kuba nám ukázal, jak fungují reálné fungující podnikatelské projekty, seznámil nás se známými osobnostmi v oblasti podnikání a mnohem více.

Chiara Šimonová

Workshop mi dodal motiváciu v podnikaní a rozvíjaní vlastných nápadov a uložil ich v mojej mysli. Ukázal mi hromadu možností ako najjednoduchšie nadobudnúť kontakty, inšpiroval ma a vzbudil vo mne pocit odhodlania. Zanechal vo mne dôležitú myšlienku: ,,Podnikateľom je ten, kto má pre niečo víziu a snaží sa to vytvoriť.“

Michaela Vetráková

Jakub Tížek podáva informácie pútavým spôsobom, iným, ako je na tradičných školách zvykom. Odporúčam!

Rastislav Laššo

Kurz Kuby Tížka mi umožnil nejenom nahlédnout do reálných a úspěšných projektů, ale také mi dodal odvahu při realizaci mého vlastního projektu. Hodně si vážím kontaktů, které mi kurz poskytl a možnosti dostat se mezi lidi, kteří chtějí v životě něčeho dosáhnout.

Michal Peš

Stejně jako když jsem se učil chodit, bylo super mít kolem sebe lidi, kteří mě nejprve vedli za ruku, než jsem se mohl rozběhnout sám. V tomto kurzu byli lidé, kteří mě za ruku vedli a ukázali cestu jak proměnit myšlenku v reálnou věc, co dělat a čemu se vyvarovat. Byl to kvalitně strávený čas s inspirujícími lidmi.

Michal Roman

Největším přínosem Jakubova kurzu o podnikání pro mě bylo zvýšení motivace zaměřit se ve svém životě na cestu byznysu. Díky kurzu jsem se dozvěděl hlavně praktické věci, které se ve škole normálně neučí. Cyklus byl rozdělen do několika dílčích  bloků, kdy se jejich postupnou stavbou na sebe vybudoval počátek funkčního podnikatelského záměru. Nedílnou a důležitou součástí bylo navázání nových kontaktů, načerpání další inspirace i pozitivní energie a především zpětná vazba jak ze strany laiků (návštěvníků kurzu), tak ze strany zkušenějších podnikatelů. Po celou dobu panovala příjemná přátelská atmosféra a to hlavně díky přítomným lektorům. Proto můžu kurz zcela upřímně doporučit všem těm, kteří mají zájem změnit svůj život a vydat se na svobodnou cestu podnikání.

Martin Sedláček

Dříve jsem viděl kolem sebe spoustu problémů, ale jako každý jsem o nich jen mluvil. Dnes, díky kurzu, už v nich vidím příležitosti a vím, jak je využít.

Vít Brumovský

Navštěvoval jsem Kubův kurz, který obsahoval krátkou a výstižnou teorii doplněnou o jasné a konkrétní postupy z praxe. Kuba rovněž odhalil překážky na své vlastní cestě podnikáním a jak je možné se s nimi vypořádat. Nejvíce oceňuji práci na týmových projektech obdařené zpětnou vazbou od zkušených podnikatelů.

Lubomír Osmera

Tento kurz mi ukázal, že podnikání není jen něco pro vyvolené, ale že stačí mít nápad, ptát se lidí a poslouchat. Kuba je skvělý mentor, který reálně dělá business a ví, o čem mluví. Určite bych do toho šel znovu!

Jiří Mouka

Kurz s Kubou byl prostě super, řekl nám spoustu nových věcí o podnikatelské sféře a dal nám nahlídnout i do začátků své kariéry. Nestyděl se za své faily, ba naopak nám je prezentoval, abychom se z nich poučili. Můžu doporučit všem, co mají své vysněné podnikatelské záměry a neví jak pořádně začít aby využili této super příležitosti, seznámili se se spoustou nových lidí a šli do toho.

Jiří Tuza

Jakub má v sobě energii a nadšení, které dokáže předat dál a nakopnout i konzervativnější povahy, které o vlastním podnikání nejsou úplně přesvědčené. Po každém stretnutí jsem měla v hlavě nápady pro svůj vlastní projekt. Kuba navíc workshopy doplnil vlastními příběhy, takže máte možnost reálně nahlédnout do již fungujících projektů. Smysluplně strávený čas a bonusem je kolektiv motivovaných lidí a cenné kontakty.

Michaela Bachanová

Když jsem si zapsal seminář s Jakubem, měl jsem zájem v podstatě jenom o kredity, ale musím říct, že Jakub ve mně v průběhu semináře vzbudil velký zájem o podnikání. Na kurzu mě zaujal hlavně praktickým vyučováním a sdílením svých vlastních podnikatelských zkušeností.

Jakub Adámek

Na začátku kurzu se mi chtělo brečet, protože vše, co jsem si myslel, že dělám správně, jsem dělal víceméně špatně. Postupem času jsem ale byl schopný dát svému projektu ten správný směr a formu, za což patří Kubovi jedno obrovské DĚKUJI!. Největší přínos pro mou osobu vidím v tom, že jsem slyšel, že můžu dokázat, co si umanu a tahle podpora nejen od Kuby, ale i od ostatních účastníků kurzu, kteří se naladili na stejnou vlnu mě obrovsky posunula dopředu. Po třech letech na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a špatně zvoleném oboru Účetnictví a daně byl tohle PRVNÍ smysluplný předmět!

Tomáš Staněk

Podnikatelská sféra mě zajímala již před kurzem, nicméně až po absolvování jsem si upevnil svoji představu o tom, že chci opravdu podnikat. Kuba nám jednoduše vysvětlil jak svůj nápad proměnit ve skutečnost a poskytl nám zajímavé rady ze svého podnikání. Každé střetnutí s Kubou mě nakoplo a díky kurzu jsem potkal spoustu fajn lidí.

Rosťa Vepřek

Takýto kurz by mal podľa mňa absolvovať nielen ten kto má záujem o podnikanie, aj ľudia ktorí váhajú medzi zamestnaním a podnikaním. Kubov interaktívny prístup k praktickým príkladom a problémom, s ktorými by ste sa určite skôr či neskôr stretli Vám určite otvorí oči.

Maroš Gregor

Seminár Podnikni to! je skvelou príležitosťou na podnikateľský štart pre študentov. Veľmi sa mi páči ako Jakub jednoducho a pragmaticky pomáha posunúť podnikateľské nápady a myšlienky svojich študentov smerom k skutočnosti.
Semináre tohoto druhu by mali dostať priestor na každej škole, aby mohli mladí pochopiť, že začať podnikať a veriť si. Je to vcelku jednoduché, pod tým správnym vedením.

Peter Lorinc

Zatím ještě studuji, ale co pak? Ještě nevím, jestli se chci nechat zaměstnat, nebo rozjet něco svého. Tak či tak, mi Jakub se svým projektem Podnikni To! otevřel dveře do světa podnikání.

Pokud dostanu do budoucna nápad na skvělý projekt, už vím, jak mám postupovat, aby měl úspěch!

Martin Lelek

Workshop „Podnikni to!“ beru jako přínos i přes to, že se nám po ukončení kurzu nepodařilo firmu, kterou jsme si na začátku vymysleli uvést na trh. Seznámil jsem se s nejzákladnějším postupem jak začít budovat podnik a věřím, že se mi v budoucnu budou tyto zkušenosti velmi hodit.

Mirek Jirásek

Na kurzu Podnikni to! jsme se příliš nezabývali teoretickými poučkami, zato jsme se naučili jak přemýšlet jako začínající podnikatelé a jak svůj podnikatelský záměr prezentovat a diskutovat o něm. I když člověk neměl žádný svůj nápad v čem by chtěl podnikat, vyzkoušel si rozjezd a začátky podnikání na vlastní kůži díky práci na skupinovém projektu. Líbilo se mi také, že se zde zaměřovalo hlavně na studenty a na jejich zpravidla špatnou finanční situaci k rozjezdu podnikání. Díky věcem co jsme se zde dozvěděli tak vím, že začít podnikat je možné i s minimem peněz.

Lukáš Pros

Kurz Podnikni to mi dodal obrovskou kuráž a motivaci se skutečně vrhnout do podnikání a vydat se tak jiným směrem než se očekávalo. Člověk má možnost potkat se s inspirativními lidmi, kteří něco dokázali nebo lidmi, kteří něco dokázat chtějí, a i to je velkým hnacím motorem. Navíc během kurzu neposloucháte zbytečnou teorii, ale praktické a reálné věci.

Možné je vše, stačí jen chtít a věnovat tomu svou energii i čas, protože to za nás nikdo neudělá. A změnu může nastartovat právě Podnikni to, stejně jako tomu bylo u mě.

Sandra Jelčicová

Jakub popisuje podnikání pro mě zcela netradičním způsobem. Jako student zajímající se právě o podnikání jsem byl velice nadšen. Probíraná látka byla popsána na konkrétních případech a následné domácí úkoly byly zaměřené především na praxi. Kurzy Podnikni To! rozhodně doporučuji.

Lukáš Kolbása

S kurzem jsem byl maximálně spokojen. Získal jsem přehled o podnikání a jako bonus jsem poznal spoustu skvělých lidí! Díky kurzu jsem získal novou motivaci pracovat jak na podnikatelském záměru tak i na sobě samém. Proto bych rád všem doporučil, aby se nebáli a tento kurz také absolvovali – určitě to stojí za to! 🙂

Jan Kotas

Parádní seznámení s návodem, jak svůj podnikatelský plán reálně uskutečnit. Přednášky od jiných úspěšných podnikavců mile překvapily. Finální hodina nám pomohla odhalit nedostatky v našich plánech.

Vojtěch Vrbík

Vždycky jsem chtěl podnikat, ale nikdy jsem nevědě jak začít. Bylo toho tolik, a navíc jsem se bál ztráty peněz. Podniknito mi otevřelo oči, naučil jsem se ověřovat své nápady a díky němu mám i mnohem víc sebedůvěry. Dnes už vím že podnikání je jenom z malé části o dobrém nápadu, ale chce to mít chuť a vůli svůj nápad dotáhnout do konce. Díky Jakubu Tížkovi a PodnikniTo jsem v sobě tuto energii našel, za což jsem mu neskonale vděčný.

Štěpán Zbožínek

Parádní workshop, který doporučuji každému, koho alespoň trochu zajímá podnikání. Přinesl mi spoustu nových poznání a změnil pár zásadních názorů ohledně nakládání s nápadem a začínání podnikání. Určitě nelituji, že jsem se zúčastnil a šel bych do toho na 100% znovu. Všem Kubův kurz doporučuji, rozhodně má co nabídnout!

Luděk Hájek

Kubu bych mohl poslouchat pořád. Jeho kurz je bomba! Když mluví, motivuje, učí a pozitivně ladí! Rád chodím na přednášky lidí, kteří jsou profíci ve svém oboru, ale Kuba mně z nich všech naučil nejvíce. Myslíte si, že začít podnikat znamená riskovat? Taky jsem si to myslel. Takže jestli se hledáš, Podnikni to! Dostaneš se do party lidí, kteří ti dají nový pohled na svět.

Adam Uher

Celý kurz bol veľmi praktický, ukázali sme si ako zostaviť základný podnikateľský plán a ako v ňom nájsť riziká, chodli  sme do ulíc a overovali naše podnikateľské plány a mnoho iného. Jakub je skvelý lektor a jeho prezentácie obsahovali veľa ukážok z praxe. Kurz rozhodne odporúčam každému, kto nad podnikaním čo len trochu uvažuje, ale aj tomu čo má nápad, ale nevie ako začať. A hlavne tím, čo si myslia, že na rozbehnutie podnikania treba veľa peňazí

Lenka Kimličková

Určitě bych chtěl tento workshop doporučit každému, kdo se chce naučit jak rozjet podnikání. Všechno se děje reálně, všechno si vyzkoušíte a zažijete. Zkušenosti k nezaplacení.

Jakub Třetina

Kurz podnikni-to mi ukázal, že podnikání je vlastně úplně něco jiného než co Vás učí ve škole. Jde především o hledání problémů a jejich řešení. Tento kurz mi dal opravdu hodně, ale to nejdůležitější co mě naučil bylo: „Nesedět doma na zadku a začít něco dělat“.

Pavlína Salvová

Tento workshop uvede prakticky a konkrétně jak na to. Nápady můžeš mít samostatně i v týmu. Čímž lze rozvíjet své kreativní nadání a myšlenky a vyhnout se tak stereotypnímu a nezajímavému zaměstnání. Zároveň dostaneš pár rad jak se vyhnout prvním pádům a nejistotám v podnikání i jak tento proces přece jenom trochu „urychlit“. V závěru následuje prezentace a shrnutí i pohovor s odborníky.

Veronika Badinova

Podnikni to! mi pomohlo otevřít svět podnikání a uskutečnit mé myšlenky a plány. Skvělý byl přístup lektora Jakuba Tížka, který nám objasnil, jak sestavit funkční podnikatelský plán, odhalit jeho nedostatky už na samém počátku, a vytvořit tak životaschopné podnikání. Oceňuji to, že se klidně můžu pustit do toho co mě baví, a investice byla jen pár hodin příjemně stráveného času.

Sylva Korelusová

Tento kurz mě od samotného začátku moc bavil a strašně naplňoval. Je to nejlepší start pro podnikavce, kteří nevědí jak nebo v čem podnikat. Celým kurzem se táhlá přátelská, uvolněná a hlavně profesionální atmosféra. Jsem moc rád, že jsem mohl být něčeho takového součástí a že mě to posunulo o velký kus dopředu.

Radim Majda

Účastnila jsem se už spoustu podnikatelských akcí, seminářů a školení před Podnikni To! Avšak až tenhle workshopový cyklus mi pomohl uplatnit to, co vím a převést do reality. Co je však důležitější, „donutil“ mě zvednou se ze židle a konat. Ne o svých plánech, snech jenom mluvit.  Pokud chceš být svým pánem a žít podle toho, jak chceš Ty, Podnikni To v čele s Jakubem Ti dá skvělý základ, jak začít.

Šárka Vopařilová

Kurz Podnikni to! byl pro mě velice inspiritavní. Naučil jsem se, jak přesně mohu postupovat, když chci začít podnikat, a to i s bez počátečního kapitálu. Tento kurz bortí mýty kolem podnikání, přináší konkrétní rady, postupy a samozřejmě odborné vedení v jeho průběhu. Nejlepší na tom je, že můžete pracovat na svém vlastním nápadě a navíc je v kurzu  plno lidí jako Vy, kteří Vám s radostí pomohou a dají zpětnou vazbu. Doporučuji všem lidem, kterí zvažují, že by teď nebo i někdy v budoucnu začali podnikat.

Ivan Dávidík

Po prvním setkání s Kubou na kurzu „Podnikni to!“ jsem cítila flow a ten pocit “ jsem tady správně“. Během pár týdnů jsem posunula svůj vlastní projekt víc, než za poslední rok. Také jsem nadšená z propojení kurzu s univerzitním prostředím.

Zuzana Vojtová

Kurz Podnikni to! mi ukázal, že si své sny můžu splnit a naučil mě, jak jich reálně dosáhnout. Kromě toho mi do života přinesl spoustu nových přátel, kteří také chtějí podnikat a zároveň mi mohou pomoct v mojí cestě. Velmi se mi líbilo, že lektor jen nepřednášel, co musel, ale aktivně se zajímal o naše plány, pomáhal a zároveň se stal naším přítelem a vlastně takovým podnikatelským guru :-).

Viktorie Víchová

Podnikni to je výjimečný zážitek, kde se ze snů stávají skutečné projekty. Kuba nás v průběhu osmi týdnů seznámil s podnikatelským mindsetem a zásadami, které jsme mohli prakticky ihned aplikovat. Zjistila jsem, že podnikání může být skutečně pro každého, kdo se nebojí, má svůj cíl a ochotu vstát po tom, co spadne. Děkuji za tento zážitek a přeji projektu mnoho úspěchu.

Markéta Pešoutová

Do Podniknito jsme přišli jako začínající podnikatelské duo se skromným nápadem, který jsme díky workshopům přeměnili ve skutečný podnikatelský záměr. Podniknito se hodí absolutně pro každého, kdo již někdy uvažoval nad vlastním projektem a nebojí se vstoupit do divokých vod podnikání a tak svůj sen realizovat a přetvořit ho v realitu. Univerzity sice nabízí obrovské množství různých přednášek a kurzů o podnikání, často jsou to ale prázdné motivační řeči. Podniknito je však přesným opakem.

Michal Herynek a Milian Kratochvíl

Za mě perfektní kurz. Pomohl mi vidět začátky podnikání docela jiným pohledem. Nezávisle na tom zda bych plánoval velký podnik nebo docela malou firmičku. Hlavně mi kurz pomohl ukázat kde hledat cestu jak začít podnikat a to, že tato cesta vůbec nemusí být divoký a nebezpečný sešup do neznámých vod. Díky 🙂

Vojta Ospalik

Co mi dalo PodnikniTo!? Jít si za svým. Vědět, že budu padat na zem. A hlavně dělat i věci, které nejsou dvakrát příjemné, ale na cestě ke svému cílí je prostě udělat musíš. Za prvé: děláš s lidmi, které vůbec neznáš. Za druhé: musíš jít ven se svým nápadem, což přesně nechceš. Děs a hrůza hledí ze všech stran. Za třetí: musíš jít ven za lidmi, které taky neznáš. Těchto situací jsem se obávala úplně nejvíc a kurz mě krůček po krůčku navedl je zvládat. Jednoho dne si uvědomíš, že kurz končí, a ty jsi to všechno zvládnul. Dál už je to jenom na tobě.

Janica Matějíčková

Pokud se zajímáš o podnikání, chceš poznat zajímavé lidi a přitom se dozvědět něco užitečného, pak je tento kurz právě pro tebe! Byl to výborně investovaný čas a klidně bych si to sjel celé ještě jednou. Můžu jen doporučit!

Kubi je navíc sympaťák a jeho výklad byl super! Tento kurz vám dá mnohem víc, než kdejaký předmět na VŠ. Byl to skvěle investovaný čas. Jen mě mrzí, že to tak rychle uteklo. Můžu jen doporučit!

Jiří Rouzek

Na workshopech jsem získal cennou zpětnou vazbu, díky které se mohu dále zlepšovat. Je skvělé sledovat vlastní progres během trvání seminářů. Navíc jsem potkal schopné lidi, se kterými nyní tvoříme tým.

Jakub Vonšák

Pokud vás také nenadchla myšlenka se po škole vrhnout do role řadového zaměstnance, pak je tento kurz tím, co hledáte. Hlavní přidanou hodnotu představuje mentor Jakub a pozvaní hosté, kteří předávají reálné zkušenosti z jejich vlastního podnikání. Tedy minimum teorie a maximum praxe – často těžce zaplacených zkušeností. Jak a proč podnikat? Proč se vlastně nebát podělit se o svůj nápad? To se dozvíte právě zde a mohu s klidným svědomím říci, že tohle byl TOP ze všech kurzů o podnikání. Díky Jakubovi jsem mimo jiné získal kontakty na spoustu zajímavých lidí, se kterými v budoucnu mohu spolupracovat a řešit potřeby svých zákazníků.

Loannis Papadopoulos

Workshop ucelil mé podnikatelské znalosti, dal mi spoustu nových nápadů a hlavně mi ukázal, že podnikání může být i téměř bezrizikové. Cením si této jedinečné zkušenosti a doufám, že Kuba bude i nadále vyučovat.

Jakub Bureš

Díky kurzu, jsem si osvojila konkrétní praktické nástroje pro začátky v podnikání. Až díky příběhům Jakuba jsem pochopila, jak hluboká vize a poslání firmy může být. To co jsme na na workshopech zažili, žádné definice nevystihnou. Navíc jsem poznala skvělé lidi na stejné vlně.

Barbora Hlávková

Jak se mám jako cizinec v Česku? Mám se skvěle a pracovně! Proč? Protože buduji svůj podnik, který má smysl a přináší lidem radost. O rozjížděni vlastního podniku už jen nesním, už tím žiju. A to právě díky kurzu, bez kterého bych byl dodnes pouze ve fázi “start”.

Allayar Allayarov

Na kurzu jsem se dozvěděl jak při začátku podnikání neprodělat jmění a další užitečné i praktické informace do začátku. Velmi cenná byla i část pojednávající o obchodu a networkingu. V neposlední řadě jsem na kurzu poznal mnoho zajímavých lidí.

Zděněk Hájek

To nejlepší, co můžete do vínku pro své projekty dostat, je pohled z druhé strany. Vězte, že po Kurzu Kuby Tížka se na řadu věcí začnete dívat z jiné perspektivy a nejen to. Krom otevřenosti, zkušeností a řady praktických tipů se zde v partě fajn lidí sdílí i cenné know-how, které se v praxi těžce nabývá. Užijte si to a připravte se… 😉

Josef Remeš

Workshop mi ukázal cestu, jak začít své nápady proměňovat v byznys. Byl to smysluplně strávený čas ve skvělém kolektivu, který mě motivuje a inspiruje. Dozvěděla jsem se tipy, triky, které ve škole nepoví.

Monika Flejberková

O Kubově kurzu jsem se dozvěděl úplnou náhodou, ale jsem přesvědčen, že to byl nejlepší předmět, který jsem kdy ve škole absolvoval. Tolik praktických rad do podnikání od zkušených podnikatelů, tolik podnikatelských nápadů a tolik nových informací se určitě jinde nedozvíš! Navíc poznáš spoustu namotivovaných lidí a třeba právě tady odstartuješ svůj byznys!

Lukáš Müller

Podnikání mě vždy zajímalo, ale jelikož mám vystudovaný úplně jiný obor, tak jsem nikdy nevěděl jak začít a co to všechno obnáší. Přihlásil jsem se na kurz, který byl vedený Kubou a měl jsem asi jako každý spousty otázek. Na kurzu jsem dostal odpovědi a i tipy navíc. Líbilo se mi, že se kurz neodehrával jen v teoretické rovině, ale že jsme si to vyzkoušeli vždy i reálně, což někdy znamenalo vystoupit z komfortní zóny a jít s „kůží na trh“. Doporučuji, VYSTUP z této zóny, nech se inspirovat a nasaj pozitivní atmosféru! Jediné, co se ti může stát je, že poznáš stejně smýšlející lidi a získáš nové kontakty.

Martin Linhart

Kurz „Podnikni to!“ vřele doporučuji každému, kdo chce začít podnikat, či o tom uvažuje, rozhodně nebude litovat! Na kurzu se sešli perfektní lidé, které daná problematika skutečně zajímá, tím se také vytvořila úžasná atmosféra! O teorii a o příklady z praxe nás obohatil Jakub T., tak ale i další lidé z podnikatelské a obchodní praxe, které do workshopu Jakub pozval. Ale asi největším přínosem pro nás bylo: si prakticky vyzkoušet vypilovat podnikatelský záměr pro vytvoření fungující firmy a také získání zpětné vazby, pro náš podnikatelský záměr, od komise odborníků. Na konci kurzu jsme měli možnost navštívit společně i networkingovou akci, kde jsme potkali spoustu zajímavých lidi! Skutečně perfektní kurz! Rozhodně doporučuji! Aneb neváhej a „Podnikni to!“

Marcela Jandlová

Moc inšpiratívny a motivačný kurz. Vedomosti sú odovzdávané cez praktické poznatky a skúsenosti, a všetko je riešené veľmi aktívnou formou, ktorá vás donúti rozmýšľať a jednať. Jednoznačne odporúčam !

Erik Toráč

Výborný kurz, špeciálne pre tých,ktorých podnikanie naozaj zaujíma. Veľa dobrých rád a motivácie, fajn atmosféra. Zameranie na prax. Jediné čo mi chýbalo, nejaký ten team-biulding 🙂

Alexander Vadkerty

Za celou „studijní kariéru“ mi tento seminář dal asi nejvíc. Nejen proto, že ho vedl člověk, který sám rozjížděl několik svých podnikatelských záměrů a ví, o čem mluví, ale hlavně proto, že jsem na všechnu teorii, kterou jsem se ve škole učila, začala dívat jinak. Navíc jsem se díky seminářům konečně dopracovala k realizaci vlastního nápadu, protože jsem přestala mít strach z toho, že neuspěji – pochopila jsem totiž, že když se tak stane, poučím se a příště to půjde líp.

Luisa Drobná

Inšpiratívne hodiny na ktoré som sa každý týždeň úprimne tešila, Kubo nás dokázal skvelo motivovať a v jeho podaní bolo všetko jednoduché a pochopiteľné. Kubo nám všetko ukazoval prakticky a ani jedna hodina nebola nuda. Tieto hodiny jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí sa o podnikanie aspoň trochu zaujímajú.

Hana Šimková

Účasti na kurzu „Podnikni to“ rozhodně nelituju. Přinesl mi spoustu cenných informací, zkušeností a zajímavých setkání. Zjistíte, že podnikání není jen o nápadu a o penězích, ale také o poznání sama sebe. Pod vedením skvělého školitele, Jakuba Tížka, jsme podnikli první krůčky k podnikání a nezůstali jsme jen u teorie.“Podnikni to“ zkrátka servíruje na zlatém podnose a žáleží jen na každém, co si z něj odnese…“

Martina Andryskova

Seminář „Podnikni to“ probíhal v přátelské atmosféře, pod vedením zkušeného lektora z praxe. Na semináři jsme se nedozvěděli „co máme dělat“, ale „jak to máme dělat“ – což spatřuji jako velmi motivační a přínosné. Z kurzu si odnáším praktické rady, tipy, metody a chuť podnikat.

Jana Škoudová

Semináře Podnikni to! jsem navštěvoval s nadšením. Nabízely pozitivního ducha s mladistvým přístupem bez jakékoliv napětí.Člověk nezískal jen návod a nástroje, ale i energii a chuť skutečně něco podniknout. Ukazuje se, že v jednoduchosti je síla, která s trochou kreativity může přinést kýžený výsledek. A proto patří Kubovi moje díky!

Miloslav Hronek

Kurz podnikni to! bych doporučil všem co by chtěli v životě něco dokázat. Není potřeba mít znalost ani zkušenosti s podnikáním, stačí chtít. Není ani důležité aby jste ihned začali podnikat na kurzu Vám lektor přednese základy podnikání ale hlavně předa velmi cenné zkušenosti ze začátku podnikání. Nikdy nevíte kdy budete chtít začít podnikat po absolvování tohoto kurzu budete vědět jak úspěšně nastartovat kariéru a jak se vyvarovat základních chyb…

Pavel Šimon

Kurz Podnikni To! doporučuji každému kdo stojí o kvalitní informace o podnikání z praxe. Naučil jsem se tam různé techniky jak ověřit, jestli můj nápad vůbec dává smysl a zda je o danou věc ve světě zájem. V podstatě vše co jsem si o podnikání myslel, bylo špatně. Jsem rád, že mě kurz naučil tolik důležitých věcí. Až začnu podnikat, budu už vědět jak začít.

Radek Řeháček

Kubův workshop Podnikni to! je dobrá volba pro všechny, kteří mají zájem začít podnikat. Tento kurz je jedinečný způsob, jak smysluplně investovat do svého volného času a jak udělat při studiu něco pro sebe. Pokud nejste spokojeni s tím, že si nevíte rady, jak začít podnikat a okolí vás bere jako budoucího zaměstnance, tak rozhodně doporučuji připojit se ke spoustě absolventům, kterým tento workshop otevřel oči, stejně jako mně. Neváhejte a začněte pracovat sami na sobě prostřednictvím Podnikni to!, protože Kuba nedělá z podnikání vědu a bude dobrým průvodcem na Vaší cestě k úspěchu!

Jiří Pecka

Chci něco vlastního! S touhle myšlenkou jsem se na podnikni to prostě musel zajít podívat a jít do toho. Rozhodně mě to nasměrovalo a donutilo něco dělat. Spousta dřiny, nadšení, pádů, pocitu vyhoření a kamarádů!

Lukáš Roháček

Kurz je výborný pro ty, kteří neví z čeho začít svůj nápad a jak správně začít. Jakub Vám pomůže minimalizovat riziko na startu a svůj nápad prozkoumat i prakticky. Určitě doporučuji.

Antonio Cheremnykh

Přestat sedět a jít do toho… Kdyby mi Kubův seminář dal jen toto, stačilo by, ale dal toho víc. Prostě to  Podnikněte!

Marek Brada

Vyborna skusenest pre kohokolvek kto chce zacat podnikat a nevie kde zacat. Obzvlast sa mi pacilo ze sme si vybrane techniky vyskusali na vlastnej kozi a neslo len o teoriu.

Juraj Jurkovič

Kurz mi rozšířil obzory ve světě podnikání. Zjistil jsem, že nic není tak složité, jak to vypadá, člověk musí jen chtít a nebát se riskovat. Kuba nám předal mnoho informací a svých zkušeností, které by si ostatní z jeho branže pečlivě střežili.Máš chuť podnikat, ale nemáš nápad? Nebo máš nápad ale nevěříš si, nemáš znalosti? Tak tohle je kurz přesně pro Tebe!

Dan Ryšavý

O podnikání jsem nevěděl naprosto nic. Proto jsem se rozhodl jít na podnikni to, které mi po 2 měsících takřka změnilo život a pohled na svět a hlavně mě naučilo to co jsem chtěl umět a znát v oblasti podnikání. Pokud chcete začít podnikat a nevíte jak tak Podnikni to je pro vás to pravé.

Adam Chlup

Jestli si opravdu myslíte, že Váš podnikatelský záměr, na kterém  doma už rok  tajně pracujete, bude fungovat… Evidentně potřebujete Podnikni To! Otevře vám oči, ukáže možné cesty pro váš byznys. Těch 32 hodin mého (drahocenného 🙂 ) času za to stálo.

Tomáš Hrdlička

Díky programu Podnikni to! člověk zásadně pochopil o čem podnikání je, a jaké kroky jsou potřeba uskutečnit v začátcích podnikání v průběhu podnikání, ono přeci každý problém má řešení. tak není problém jej vyřešit. Podnikni to! ti během pár týdnů, dá více než 5 let studia. Jdi do toho!

Radim Kochaň

Pomocí kurzu PODNIKNI TO! člověk zjistí, že podnikat se dá kdekoliv, s čímkoliv a defakto od 0. Pomocí několika týdenního kurzu získáš drahocenné informace ohledně začínajícího podnikání, jeho průběhu a reálného zavedení na trh. Neváhej. PODNIKNI TO!

Michal Adam

Kuba poskytuje studentům náhled na podnikání v odlehčené formě. Učí je jak od základů vybudovat své  „podnikatelské dítě“. Jak by měl mladý člověk začít a jak byl mě hlavně přemýšlet. Je to člověk z praxe, který je pokorný a vnímavý a snaží se mladým lidem skutečně pomoct a inspirovat je.

Andrea Krejčí

Kubův kurz mi úplně změnil pohled na podnikání jako takové. Díky němu jsem si uvědomil, jak to může být jednoduché a co je v podnikání skutečně důležité. Je to super start, který všem „snílkům podnikatelům“ konečně dodá vítr do plachet a ukáže, jak na to jít chytře a kreativně. Takže nečekej a Podnikni to!

Petr Boháček

V kurzu „Podnikni to!“ jsem se naučil, jak se postavit k podnikání, jak komunikovat s lidmi, a hlavně jak začít bez peněz! Workshopy byly velice zajímavé obsahově, ale i velice zábavné. Pracoval jsem na svém projektu s bandou příjemných lidí, od kterých sem se také učil. Během workshopů jsem získal tolik informací a zkušeností, které bych sbíral dlouhé měsíce. Jen doporučuji.

Vojtěch Zimola

Kuba a jeho kurz mi ukázal, co vše podnikání obnáší a jak se vyhnout obvyklým chybám. Kromě toho mi kurz dal možnost poznat spoustu podnikavých a kreativních lidí. Ti mě nabili energií a chutí do podnikání! Takže hurá do toho! Správný čas je právě teď!!

Jan Vlach

Prihlásiť sa na kurz Podnikni to! bolo jedno z najlepších rozhodnutí tohto semestru. Bolo to pre mňa takým motivačným impulzom, ktorý mi otvoril dvere novým prežitostiam. Teraz už viem, čo urobiť ako prvé kroky ak sa rozhodnem ísť vlastnou cestou a podnikať s vlastným nápadom. Najviac si cením rôzne tipy a rady čo robiť a hlavne nerobiť v podnikateľských začiatkoch, pri ktorých bolo cítiť, že ich s nami zdieľa človek, ktorý to všetko rozpráva z vlastnej skúsenosti a takým ľudským spôsobom – proste žiadne školské poučky, namiesto toho – maximum praxe 🙂

Vanda Jánošová

Workshop „Podnikni to!“ by som chcela odporučiť každému, kto sa zaujíma o podnikanie, poprípade má v hlave nápad, ktorý by chcel zrealizovať. Dozvieš sa veľa praktických informácii, spoznáš nových ľudí a hlavne ľudí z praxe, ktorí ti poradia ako ďalej. Po absolvovaní „Podnikni to!“ máš pripravenú skvelú cestu k podnikaniu.

Martina Pastoráková

Tenhle kurz mi ukázal, že není důležité mít všechno do detailu propracované, ale že se musí začít s co nejmenším produktem, aby následně všechno klapalo, jak má. Není nad to se obklopovat úžasnými a milými lidmi s podobným podnikatelským myšlením. Díky Kubimu, který tenhle kurz realizoval jsem se zase mohla posunout o něco výš, něco nového zažít a něco nového se naučit, jak od něj samotného, tak i od pozvaných hostů, kteří nám vykládali o své životní cestě. Mám ráda, když můžu strávit čas v kvalitní společnosti a to se mi u téhle akce splnilo. Za sebe můžu říct, že to bylo osm nejlepších pondělků za poslední roky, protože jsem se na každou hodinu vždy neuvěřitelně těšila a když se člověk má možnost rozvíjet, těšit se a nestát pořád na jednom místě, dokáže téměř cokoliv.

Kristýna Hodonská

Díky Podnikni to! jsem se dokázala na podnikání podívat jinýma očima a přesvědčila se, že to není jen o vydělávání peněz. Super bylo, že jsme neseděli jen v učebně – šli jsme ven, povídali si s lidma a na přímo zjišťovali, co si o našem nápadu myslí okolí. Nechyběl ani workshop v Impact Hubu a přátelské posezení u piva. Kurz mi dal mnohem víc než jsem očekávala už jen proto, že jsme šli podle praxe a ne podle učebnic. Poznala jsem bezva lidi, posunula samu sebe o kus dál a vím, že se na Kubu a Podnikni to! můžu kdykoliv obrátit.

Klementina Juračková

Jakubův zápal a nadšení pro věc je velice inspirativní. Jsem moc rád, že své know-how a filosofii šíří mezi mladé lidi, ve kterých vidí potenciál. PodnikniTO je projekt, který dodává energii a rozšiřuje obzory.

Martin Zupko

Podnikni to jsem objevil náhodou a nelituji toho! Kurz měl za cíl ukázat co, že „to podnikání“ vůbec je a pomocí workshopů si vyzkoušet roli podnikatele, to splnil na 110 procent. Pomocí skvělého mentora Kuby Tížka jsme se dozvěděli, jak rozvíjet minimální produkt, jak na průzkum trhu a zpracování jeho výsledků. Mimo to člověk poznal spoustu zajímavých lidí, kteří jsou zapáleni pro stejnou věc. Tento kurz se nedá jinak než doporučit!

Jakub Kaplan

Často jsem k seminářům a workshopům o podnikání skeptická, ale Podniknito! rozhodně změnilo můj pohled na věc. Nikdo vám nebude vykládat motivační kecy o tom, jak jste skvělí a všechno zvládnete. Na praktických projektech si vyzkoušíte, o čem vlastně podnikání je. Workshop kombinuje teorii a její využití v praxi. Uvidíte, že postavit se na vlastní nohy není vždy procházka růžovým sadem, ale když se to podaří, stojí to za to.

Ivča Paráková

Úžasný kolektív mladých kreatívnych ľudí, skvelý lektor a plno nových nápadov a myšlienok. Bola to výborná skúsenosť a v prípade nadväzujúcich stretnutí by som sa určite prihlásil!

Martin Horváth

Chcete-li vystoupit ze stereotypů českého školství je Kubův kurz ideálním startem. Ukáže vám jak ověřit váš podnikatelský nápad tak, aby vás to nestálo ani korunu. A pokud nápad nemáte, pomůže vám najít ty správné cestičky jak ho snadno a rychle objevit. Kromě cenných poznatků z praxe mi kurz dal i mnoho kontaktů na zajímavé a stejně smýšlející lidi. A v neposlední řadě mi ušetřil mnoho peněz a zbytečných failů, které by mě určitě na mé další cestě potkali.

David Skoupý

Nápad, tužka, papír, pusa a hlavně skvělí přátelé, díky těmto základním stavebním kamenům kurzu pochopíte, že pro začátky vašeho podnikání nepotřebujete ani korunu. Nečekejte zde návody a postupy, jak snadně a rychle zbohatnout. Při podnikání člověk ujde dlouhou cestu, než se dostane ke svému cíli. Tento Kurz vám ukáže směr, jakým se vydat. Díky Kubi!

Michal Bojtoš

Kurz mi pomohl přestat se bát myšlenky, že bych sama mohla někdy podnikat. Ukázal mi super lidskou, přátelskou a zábavnou formou spoustu praktických nástrojů pro to, aby se nápad mohl proměnit v úspěšnou firmu. Bylo to 8 týdnů plných inspirace, motivace, užitečných informací a získávání kontaktů na zajímavé lidi.

Marie Venerová

Kubo, naučil jsi mě mluvit o svých nápadech i cílech. Nastínil jsi nám cesty, jak proniknout do toho velkého světa byznysu a zadanými úkoly jsi nás pak donutil zamyslet se nad důležitými věcmi a tím nám v mnohém změnil úhel pohledu. Díky

Jan Brázda

Kurz mě naučil spoustu nového. Otevřel mi oči tím že podnikání je opravdu jednoduché a nemusí být vůbec rizikové. Děkuji Kubovi za jeho skvělou organizaci a výběr dalších jeho hostů-lektorů.

Stěpán Bazala

Jak začít podnikat? Jak přejít z nápadu do reálného byznysu? Jak být užitečný nejen pro sebe, ale i pro lidi ve svém okolí? Víte to? Já, ano.  A to všechno díky zajímavé osmitýdenní týmové spolupráci, v rámci kurzu Jakuba Tížka.

Michail Burelov

Díky kurzu jsem pochopil, že lze vlastní podnikání začít i bez velkých počátečních investic a jak při tom postupovat. Na kurzu jsem poznal nové kamarády a hlavně lidi, kteří mají chuť něco dokázat a je super se v takovém kolektivu pohybovat!

Jan Vetýška

Jakub dokáže účastníky svého kurzu nabít neutuchající energií a entusiasmem do podnikání, že si pak vlastně říkáte proč jste nezačali už dřív 😉 Důležitým poselstvím bylo také to, že je potřeba do podnikání vykročit co nejdříve a nečekat na takzvanou pravou chvíli. Vše důležité se naučíte za běhu a to vám žádná teorie ani čtení knížek nevynahradí.

Jakub Novák

Jeden z nejpraktičtějších seminářů o podnikání na jakém jsem kdy byla (a že jsem již byla na hodně seminářích). Z kurzu jsem si odnesla reálný základ pro můj projekt a spoustu rad, co dělat dál, co nedělat, na co si dát pozor. Jen mě mrzí, že to tak rychle uteklo…

Ivana Červenková

Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila hned v prvním ročníku, dalo mi to vážně moc, nové (skvělé) lidi, nové informace, hlavně praktické věci, což oceňuji, protože ve škole se dělají především věci teoretické. Navíc Kuba Tížek je kvalitní lektor, který mluví ze svých zkušeností a přibližuje co nejvíce to, jak chodí v reálném světe. Zve do hodin další podnikatele z praxe, kteří se dělí o své rady a zkušenoti. Za tento kurz jsem vážně vděčná a myslím, že vše, co jsem se zde dozvěděla prakticky využiju.

Jana Hochvaldová

Prostřednictvím kurzu jsem si ujasnila, co podnikání vlastně celkově obnáší. Jsem ráda, že nešlo jen o čistou teorii, ale mohli jsme si to sami opravdu vyzkoušet, zažít a poprvé (díkybohu) nanečisto pohořet. Mám teď jasno, že chci pokračovat dál.

Vanda Doležalová

O účast na kurzu jsem stála už dlouho a tak když se naskytla konečně příležitost, absolvovala jsem ho, ačkoli jsem jezdila do Brna každý týden 80 km. Vůbec toho nelituji, protože Podnikni to! s Kubou Tížkem je naprosto SUPER! Dostali jsem aktuální, jasný a praktický návod, jak začít podnikat. Přesně to, co jsem hledala. Konečně vím, jak odstartovat svoje podnikání.

Jana Masařová

Jestli se aspoň trošku zajímáte o podnikání, tak právě kurz Jakuba Tížka je pro start ideálním řešením. Celý kurz je pojatý velmi prakticky a dozvíte se hodně informací přímo z praxe. Po celý kurz budete pracovat v kolektivu velmi zajímavých a kreativních lidí a získáte tak mnoho kontaktů do budoucna. Díky kurzu jsem získal nový pohled na podnikání.

Ondřej Vývoda

Kurz základy podnikania ma milo prekvapil. Narozdiel od väčšiny iných kurzov som tu získal veľa znalosti ktoré, reálne využijem v praxi. Dalo mi to komplexnejší pohľad na podnikanie. Okrem Jakuba nám prišlo prednášať aj niekoľko ďalších ľudí zaoberajúcich sa podnikaním. Najlepšie bolo, že sme mohli cely semester pracovať na vlastných projektoch.

Ľubomír Tatran

Kurz Jakuba Tížka je ideálny pre tých, ktorý majú v hlave nápad ale nevedia, ako ho rozbehnúť a premeniť v biznis. Po absolvovaní kurzu som odhodlaný podnikať. Naučil som sa tu užitočné a praktické informácie nielen od Jakuba ale aj od skvelých hostí, ktorých nám predstavil. Ďalšími super vlastnosťami kurzu boli práca na vlastných projektoch, práca v týmoch a pomoc so všetkým. Jednoducho perfektné! 🙂

Ben Blízik

Chceš podnikat a nevíš jak začít? Tak určitě navštiv kurz Jakuba Tížka, kde se naučíš jak začít podnikat pomocí praktických příkladů, dostaneš zpětnou vazbu a hlavně potkáš další skvělé lidi, kteří chtějí podnikat jako ty. A hlavně pochopíš, že podnikání lze rozjet i bez velkých počátečních investic.

Ondřej Adamec

Do kurzu „Podnikni to“ jsem šel s trochou nejistoty, ale Jakub mě už při první schůzce přesvědčil, že ví o čem mluví. Umí lidi nejen nakopnout, ale i správně nasměrovat. Pro můj projekt MD – Office mi dal mnoho cenných rad a informací. Kurz se mi líbil a rád se zúčastním případného pokračování, nebo networkingu s Jakubem.

Michal Drápalík

Kurz Podnikni to! je tou nejlepší volbou pro všechny kteří se, stejně jako já, chtějí pustit do podnikaní, ale nevědí, odkud to „nakousnout“. Praktickým vedením kurzu získáte balík zkušeností nejen do začátků podnikání, ale i do života. Zjistíte, co za chyby dělali vaši předchůdci a máte šanci se z nich poučit. Všem určitě doporučuji.

Jiří Smrčka

Kurz „Podnikni to!“ mě velice obohatil především svým praktickým pojetím. Absolvoval jsem již několik kurzů podnikání, ale pouze zde mi Jakub prakticky ukázal, jak můžu začít se svým vlastním podnikáním. Jakub mi nejen ukázal, jak by to šlo, ale reálně jsem si vyzkoušel, jak je možné začít s minimálními náklady podnikat. Velmi oceňuji Jakubův přístup, kde ukázal, v čem on na začátku dělal chyby a díky tomu jsem se těm chybám mohl vyvarovat.

Jiří Bláhovec

Workshop mi velice jednoduchou a minimalistickou formou pomohl v zorientování v podnikání. Ukázal mi, že začít není vůbec tak těžké, jak se říká a že to dokáže každý, kdo chce. Navíc mi prostřednictvím lektora i dalších úspěšných lidí ukázal jak na to a v neposlední řadě mi pomohl získat cenné kontakty a zpětnou vazbu.

Tomáš Horník

Nelze než velmi doporučit Kubovo workshop Podnikni to! Čeká na Vás skvěle vybraný a odprezentovaný obsah výuky, ověřený jeho vlastní praktickou zkušeností. Dostanete dávku inspirace a motivace. Projde s Vámi počátky hledání podnikatelského záměru, ukáže Vám jak ověřit jeho smysluplnost, po řešení Vášeho budoucího marketingu a brendingu. Na konci kurzu budete mít možnost stanout s vaším podnikatelským záměrem před komisi úspěšných podnikatelů a dostat tak skvělou zpětnou vazbu. A to celé zažijete ve fajn přátelské atmosféře. Takže … Podnikni to! 😉

Pavel Šimák

Kurz doporučuji všem, kdo se chtějí ve svých nápadech o podnikání posunout o kousek dál. Hledáte-li nakopnutí, možnost rozvoje svých nápadů spolu s praktickými přístupy, jak na to, jste na správné adrese. Nečekejte univerzální návod, jak podnikat, ale těšte se zkušeného průvodce, který vám ukáže, jak najít svou podnikatelskou cestu. Příjemným bonusem je řada tipů na networking a další tipy na podporu rozvoje podnikání. V závěru kurzu vás čeká třešnička na dortu. Oč jde? Nechte se překvapit. Prozradím pouze, že se vám to bude sakra hodit.

Veronika Remešová

Chtěl už driv začít podnikat, ale nevedel jsem jak začít. Hlavně jsem si myslel, ze k úspěšnému rozhetí firmy budu potřebovat hodně peněz. V kurzu podnikni to jsem se naučil pravej opak. Kuba nam vše vysvětlil a poradil jak začít. Urcite doporučuji.

Daniel Chlup

Ideálny kurz ak máte nápad ale neviete ako začať. Veľa praktických rád do začiatku od podnikateľov ktorí začínali rovnako ako vy. Môj nápad kurz neprežil, ale posunul ma vpred aby som rovnaké chyby do budúcna nespravil.

Šimon Podlesný

Super nálož rad, tipů a triků, které tě posunou ve tvém nápadu nebo podnikání! Tak přesně to, je Podnikni to!, v podání Kuby. Pomůže vám otevřít oči a zajistí, aby váš „dokonalý“ nápad, nebyly jen rychle vyhozené peníze nebo ztráta vašeho času. Navíc potkáte spoustu nových lidí, kteří mají stejnou motivaci – Podniknout to!

Martin Sankot

Tento kurz byl prostě super. Neukázal mi jen to, že se dá podnikat i s minimem finančních prostředků, ale hlavně do mě vlil energii to prostě zkusit. Ukázal mi nový svět mladých optimistických lidí, kteří chtějí být aktivní, kteří chtějí řešit problémy, kteří chtějí něco změnit. A za to Kubovi moc děkuju 🙂

Jan Cielecký

Jsem ráda, že jsem kurz navštěvovala, protože mi v některých věcech naprosto otevřel oči a už vím, co dělat nebo nedělat před samotným podnikání. Takže za mě…super!

Vladimíra Navrátilová

Podnikni to! naprosto předčilo mé očekávání. Byl to skvěle strávený čas, nabitý velkou dávkou informací z praxe a protkaný zajímavými akcemi v rámci města (networking, semináře). Určitě doporučuji všem, protože to co se zde dozvíte, by Vám někdo jen tak neřekl. 🙂

Tereza Mačalíková

Před absolvováním tohoto workshopu jsem si vůbec neuměla představit co přesně podnikání znamená. Vždy jsem si myslela, že je to pro mě nereálné. Pro člověka, který nemá dostatek financí do začátku. Kuba mě však přesvědčil o tom, že můžu začít podnikat i bez miliónu na účtu. Chce to jen chtít a nesložit se při prvním problému! Na Podnikni to jsem se vždy těšila.

Michaela Šumšálová

Za mne naprosto skvělý tutoriál jak vklouznout do světa inspirací v podnikání. Pokud bádáš kde sosat informace, kde najít potřebné kontakty a vůbec jak začít (i s holým zadkem) , Podnikni to! ti ukáže cestu. Jak s tím naložíš už je na tobě 🙂

Michael Klement

Ze všech, zatím navštívených workshopů o podnikání, mi dalo PODNIKNI TO s Kubou snad nejvíce. Kuba je zábavnej mladej týpek, který problematiku podnikání umí dle mého skvěle podat a osvětlit. Ze semináře jsem si odnes spoustu zajímavých poznatků a tipů. Pokud máš nápad a chtěl bys jej realizovat, je tohle místo pro Tebe.

Martin Chabička

Tento kurz mi otevřel oči, zbořil veškeré mýty o podnikání a ukázal cestu, jak začít reálně podnikat. Vřele doporučuji všem, kteří mají nápad, sen, či schopnost dát lidem něco víc, ale bojí se z nějakého důvodu tento nápad zrealizovat a začít.
Kurz je ovšem také úžasná příležitost pro všechny, kteří zatím nemají žádný nápad, jak „zlepšit svět“ (což byl i můj případ), ale chtějí prostě jen vědět, jak reálně rozjet business, seznámit se s novými, inspirativními lidmi a proklouznout do světa podnikání.

Iveta Ježová

Workshop PodnikniTo som si veľmi užil a bola to perfektná forma ako sa dostať do prostredia medzi podnikajuco-zmyslajucich ľudí. Čo sa týka obsahu, workshop mi ponúkol praktické cvičenia založené na teoretickom základe, ktoré boli veľmi zaujímavé a náučné. Kurz by som doporučil všetkým svojim kamarátom ktorí chcú podnikať a nevedia ako začať, alebo si myslia že na to nemajú peniaze alebo inú surovinu.

Laco Szanto

Workshop od Jakuba je to nejlepší, co mě za posledních pár let potkalo. Osobně jsem se do poslední chvíle rozhodoval jestli na něj jít, protože jsem hrozný introvert a byl to velký zásah do mé komfortní zóny, ale již po prvním workshopu jsem věděl, že Jakub je hodně inspirativní a otevřený člověk, který ví o čem mluví a měl jsem pocit, že ho musím poznat. Následujících 8 týdnů pro mě jako introverta byl hodně vyčerpávající, ale také hrozně moc inspirativní a nápomocný, protože jsem se setkal s fajn lidmi, co chtějí zlepšit svět. Se všemi z workshopu jsem si hrozně rozuměl a když jsem už nemohl tak mě podpořily i když možná o tom ani nevěděli. Můj život se prostě za posledních 8 týdnů změnil o 180 stupňů a jsem za to hodně vděčný. Co se týče samotného workshopu tak nápad učit se na reálných projektech je super a pomohl mi začít makat na mým snu, který jednou snad bude pomáhat stejně jako Podnikni To!

Erik Elektronka

Ať už máte v hlavě projekt, který byste chtěli zrealizovat, nebo byste jen do tohoto oboru chtěli ze zvědavosti nahlédnout, využijte této příležitosti. Podnikni to! je projekt, ve kterém najdete srdce autora, otevřenost a báječné podhoubí pro lidi s různými záměry seberealizace. Pokud se vám dostane šance se zapojit, využijte ji !

Jitka Průšová

Podnikat je muj sen. Kurzu Podniknito jsem se zucastnila, ze zvedavosti a hladu po informacich ,,jak na to“ od tech, co z praxe vi. Podniknito mi dalo spoustu novych kontaktu, misto mezi aktivnimi lidmi na podobne vlne a hlavne motivaci! Podnikat neni tak nerealne, jak jsem si driv myslela a ted vim, ze kdyz se rozhodnu, tak budu vedet, jak s podnikanim zacit. Diky Kubovi za skvely napad, jak naucit studenty podnikat! 🙂

Veronika Horáková

Kuba má na fb stránkách motto: „Přestaň tomu říkat sen, začni tomu říkat plán“. A je až neuvěřitelné, jak přesně toto motto celý kurz vystihuje. Je to opravdu to, co se na kurzu „Podnikni to“ naučíte. Naučíte se přemýšlet tak, aby váš život začal dostávat smysl a nový, vámi vysněný směr. Po kurzu už to není jen plácání a snění co by kdyby, ale pouze řešení otázek, co první a kdy přesně. Člověk má pocit, že je možné všechno (a díky kontaktům a dalším přidaným hodnotám, které ke kurzu patří, tak i vidí, že to opravdu jde). Kurz „Podnikni to“ byl nejlépe investovaný čas během mého studia. A je opravdu fajn vidět, že ještě někdo kouká na to, co člověk umí a ne na to, jaký má titul. Však člověk nemusí dělat to, co vystudoval a co se od něj čeká, ale to, co sám chce a co ho baví. Stačí chtít a něco pro to udělat.

Kateřina Kmecová

Do kurzu „Podnikni to!“ jsem šla s již vymyšleným business plánem, ve kterém jsem se ale ztrácela. Neměla jsem jasno v mnoha ohledech. Nevěděla jsem, za jaký konec (resp. začátek) to vše správně uchopit. Každotýdenní navštěvování kurzu mi ukázalo kudy kam. Pochopila jsem strategie plánování a poznala nové inspirativní osobnosti. Nyní počítám s tím, že do roka můj projekt bude reálně fungovat.

Tereza Koníčková

Podniknito, pro mě bylo mapou díky které jsem se neztratil hned na začátku v podnikání. Jako makačka je to furt, ale realizace nápadů konečně dává smysl

Nikolas Jenč

Do Podniknito, jsem šel s tím, že je to jeden z těch seminářů, kde přednášející sdílí svou cestu k úspěchu a staví se na piedestal podnikatele. Už při první čtvrthodině jsem zjistil, jak jsem se zmýlil. Jakub má svůj osobitý přístup, neradí vám, jak to má vypadat, ale jak se to má udělat. Podniknito není záležitost přednášky jednoho odpoledne, ale dvou měsíců práce na vlastním projektu. A to nejlepší vždy nakonec, na pivo s lidmi, kteří sdílejí vaše myšlenky.

Pavel Petřek